İletişim

Adres: Yakuplu Cad. No: 246 Ağva - Şile / İSTANBUL
Telefon: +90 531 832 5454
Telefon: 0 216 721 82 05
Fax: 0 216 721 72 60
Email: info@parkmandalin.com

Güvenlik Kodu

Ulaşım

Ağva'ya ulaşım artık eskisinden daha kolay. Istanbul - Şile otoyolunun büyük bir bölümünün duble yol olmasıyla daha keyifli ve güvenli bir sürüş sizi bekliyor.

Istanbul'dan gelecek misafirlerimiz TEM yolunda Şile - Sarıgazi çıkışından Çekmeköy - Alemdağ - Ömerli - Şile istikametini takip etmeliler.

Şile'yi geçtikten birkaç dakika sonra yol daralıyor ve Çayırbaşı mevkiine geldiğinizde karşınızda iki seçeneğiniz var.

Düz devam ederek Orman yolu denilen (tabelada Ağva yazar) Teke, Gömaslı, İsaköy yolunu takip edebilir, ya da sola dönerek sahil yolundan Kabakoz, Akcakese istikametini izleyerek Ağva'ya ulaşabilirsiniz.

Tavsiyemiz sahil yoludur, dağ yolu daha virajlı. İstanbul'a yakınlığı, yemyeşil manzarası, kıyısından geçen deresi, lezzetli yemekleriyle Park Mandalin keyifli ve huzurlu bir haftasonu için ideal. Yakın bir yörede, kentin gürültüsünden uzak, doğayla başbaşa huzurlu bir tatil..

Ağva'ya Otobüs ile ulaşım;

İstanbul-Üsküdar'dan her saat başı Şile-Ağva otobüsleri kalkıyor Önce Şile'ye uğruyor daha sonra sahil yolu veya orman yolundan Ağva'ya geliyor. Ağva bu hattın son durağı. Daha fazla bilgi için Üsküdar durağı Tel: (216) 391 13 47

Araç ile ulaşım için lütfen aşağıdaki haritaları inceleyiniz.

Otelimize İstanbul yönünden ulaşım haritası.


Otelimizin Ağva içerisindeki konumu.

Yol Haritası