Park Mandalin

Merhaba...

Ağva Göksu Nehri'nin kıyısında çam ve mandalina ağaçlarının fısıltılarını, ıhlamur ağacının muhteşem kokusunu, gün boyunca öten bülbül sesleri ile birleştirerek sizlere farklı bir tatil sunmak için hizmetinizdeyiz.

Geçmişteki hayallerimizi, aile yadigarı eşyalarımızı Park Mandalin'e taşıdık.

Doğal dokuyu koruyarak işletmeye açtığımız otelimizde 12 ay boyunca kendinizi evinizde hissedeceğiniz, sıcak ve güler yüzlü hizmet alabileceğiniz bir mekan yaratmaya çalıştık.

Kış ve bahar aylarında sakin bir ortamda, doğa ile baş başa kalacağınız, dinginliği yakalayacağınız, sessizliğin sesini dinleyebileceğiniz küçük bir aile işletmesi Park Mandalin.

7/24 Resepsiyon

Oda Fiyatına Oda Hizmetleri Dahil

Her Odada Özel Banyo

En hareketli yaz aylarında bile , kalabalık ve gürültüden uzak, gündüz minderlerin üzerinde tembelliğin, akşamları nehrin üzerindeki iskelede yiyeceğiniz yemeğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bizim Hikayemiz

Biz 30 yıl önce başladık hayal kurmaya. Küçük ama sevimli bir işletmemiz olsun, şehrin stresinden kaçarak bize gelen misafirlerimizin akıllarında kalalım, yeni yeni dostlar edinelim istedik.

Uzun yıllar farklı sektörlerde yöneticilik yapan biz aile üyeleri, bir gün şehrin acımasız çarklarından kaçarak Ağva'ya bir kahve içmeye geldik. O kahve hala bitmedi.

Istanbul'un en önemli doğal yaşam alanı Ağva'da, siz de bizimle bir kahve içmeye ve misafirimiz olmaya ne dersiniz?

Aktiviteler

#

Doğa Yürüyüşü

Nehirler ve ormanlarla çevrilli bir sahil kasabası Ağva. Bu şanslı coğrafyada şehrin stresinden uzaklaşabilmeniz için yürüyüş rotalarını her yıl sizin için hazırlıyor ve haritalandırıyoruz.

#

Tekne ile Nehir Gezisi

Issız bir nehirde sessiz bir seyir! Elektrikli teknelerimizle Göksu'da nehir safarisine çıkıyoruz. Göksu'da nehir safarilerimiz 15 Mayıs- 15 Eylül tarihleri arasında yapılmaktadır.